Novinky tejto sezóny

Záujem o módu je neoddeliteľnou súčasťou každej ženy. Nakupovanie patrí k forme oddychu a vie zlepšiť aj zlú náladu. Každý rok sa konajú módne prehliadky, na ktorých sa predstavia novinky na nasledujúce sezóny. Ako je už známe, množstvo vzorov či štýlov sa vracia z minulých rokov. Preto, ak nájdete v šatníku niečo z 80-tych či 90-tych rokov po rodičoch či starých rodičoch nevyhadzujte to. Jar je už v plnom prúde a na uliciach si môžete všimnúť outfity vo farebných a vzorovaných prevedeniach. Čo vám nesmie na Jar 2019 chýbať?

bunda
 
Neón                                       Ak je niečo, čo túto sezónu nesmie žiadnej žene chýbať, je to neónový prvok. Či už tričko, topánky alebo bunda, zelená a ružová neónová farba sú v kurze. Najčastejšie predávané prvky sú roláky. Nádherne ukážu najmä na opálenej pokožke, ale dovoliť si ich môže ktokoľvek. Na vzore nezáleží, či zvolíte hladkú alebo rebrovanú štruktúru, budete vyzerať štýlovo. Sú ľahko kombinovateľné, ale pozor na kombinovanie farieb. Najlepšie urobíte, keď zvolíte nevýrazné farby. Neón sa spája najčastejšie s bielou. Určite to stojí za vyskúšanie.  
 
Sukňa                                      Kým minulý rok bolo všade veľa trojštvrťových nariasených sukní, teraz sa obľube opäť teší rifľovina. Čierna alebo modrá, roztrhané, so zipsom či asymetrický tvar. Najdôležitejšie je aby bola dĺžka nad kolená a s vysokým sedom. Na oživenie skúste použiť opasok a roláčik, ktorý zakasajte.

oblečení
 
Nohavice         Klasické slim jeansy síce z módy asi nikdy nevyjdú, no tento rok dostávajú priestor nohavice. A to najmä v zemitých farbách. Svetlo hnedé voľné baloňáky s vysokým sedom, v páse stiahnuté opaskom. Ideálne na zvýraznenie úzkeho pásu a objemnejších bokov. Kombinovateľné s lodičkami ako aj teniskami. Na uliciach čoraz častejšie môžeme vidieť aj zvonové nohavice, ktoré módne blogerky vedia nosiť v rôznych dĺžkach a s rôznymi doplnkami.