Tajíte svoje problémy so slabou erekciou?

Aj človek, ktorý sa druhým môže zdať ako úspešný, že mu nič zásadné nechýba, že prakticky zvláda veľa vecí, môže mať svoje tajomstvo. Tajomstvo, za ktoré sa hanbí a je to nedostatok, ktorý ho oberá o jedno z príjemných a vlastne základných potešení v živote dospelého človeka.

Možno ho trápia problémy so slabou erekciou. A možno ste sa v týchto riadkoch našli, pretože niečo podobné zažívate aj vy. A pokiaľ nie, neoplatí sa myslieť si, že ste za vodou. Erektilná dysfunkcia totiž v dôsledku nezdravého životného štýlu alebo s pribúdajúcim vekom dokáže prekvapiť skutočne každého. Niekedy dokonca aj mladšie ročníky či mužov, ktorí sú na prvý pohľad evidentne zdraví a v poriadku.

smútok, mladý muž

A tak, ako aj v iných oblastiach nášho života hľadáme, kde je vlastne chyba. Chceme zostať samým sebou a rovnako sa držať sexuálnych praktík, s ktorými sme už dobre zoznámení, ktoré sme ovládali a mali radi. Možno nás naozaj neláka začať experimentovať a skúšať niečo nové. Dokonca niečo, čo považujeme za abstraktné. Skrátka chceme, aby náš sexuálny život prebiehal aspoň tak, ako doteraz.

Nie, chyba teda nemusí byť v našej partnerke alebo žene. Dokonca ani vo veciach, čo sme v v intímnej chvíli vykonávali a obľubovali. Ak sme tieto veci považovali za atraktívne taký dlhý čas, tak by to vzrušenie razom upadlo? Pravdepodobne nie.

sexy mladá žena

Len sme možno unavení a nevieme sa sústrediť. A možno ide o výsledok pravidelných stresov v kariérnom živote. Stres zabíja testosterón a ten je pre mužské libido a vlastne aj pre kvalitnú erekciu veľmi dôležitý. Pomôcť môžu tabletky na erekciu v podobe prípravkov, ktoré sú bezpečné a neviažu sa na lekársky predpis. Rozhodne by som skúsil tiež nastaviť sa na zdravší životný štýl zložený z pravidelného pohybu, psychickej relaxácie a konzumácie stravy bohatej na minerály a vitamíny.

  • Ak sú ale problémy s erekciou pravidelné a trvajú už asi 6 mesiacov, neváhajte navštíviť odborného lekára. Môže ísť o následok vážnejšieho organického ochorenia.